top of page

TASARIM PORTFÖYÜ

Projeler: Projeler

VİLLA TASARIMI - YAŞAMKENT

Modern ve Çağdaş

Bu proje tasarlarken çok keyif aldığımız bir proje oldu. 290m² oturumlu 3 katlı ve 4 oda 2 salonlu bu villa tasarlanırken çağdaş ve modern çizgiler kullanılarak tasarlandı.

NICHI CATERING - WORKSHOP

Şık ve Sofistike

Bu modern ve lüks mekanda, konukların kendilerini sıcak ve rahat hissettiği yumuşak, romantik bir ortam yarattık. Düz hatlar ve kıvrımların harika bir karışımı şimdi bu mekanın mimarisini ve mobilyalarını örtüyor. Elde edilen sonuç, çevresi ile uyumlu, dengeli ve güzel bir mekan oldu. Bu görünüm hoşunuza gitti mi? Hayalinizdeki mekanı nasıl tasarlayacağımızı görmek için bizimle iletişime geçin.

VİLLA TASARIMI - ALACAATLI

Keyif Zamanı

KONUT TASARIMI - ZONGULDAK

ZONGULDAK - DAİRE TASARIMI

Keyif Zamanı

Bu muhteşem binada, bize çarpıcı dokunuşlarda bulunma şansı veren geniş ve açık bir alan vardı. Renk paleti seçiminde canlı ve pastel renkler kullanıldı. Bu görünüm hoşunuza gitti mi? Sizin için de sadece size özgü bir görünüm tasarlayabiliriz. Bize ulaşın ve nasıl yapacağımızı öğrenin.

1071 - OFIS TASARIMI

Modern - Avangart

Bu mekanı, misafirlerini etkilemeye hazır şık ve sofistike bir dekorasyonla süsledik. Mekan sahipleri mevcut mimariyi aynı zamanda mekanın resmi ve soğuk görüntüsünü korumak istedi. Şık mobilyalar ile biçimin ve renklerin yenilikçi kullanımı, bu isteği en iyi şekilde cevapladı. Ahşap malzemenin sıcaklığı ile metal kullanımlar mekanda orantılı bir zıtlık sağladı. Mekanınızı tasarımlarımızla dönüştürmek ister misiniz? Bize hemen ulaşın.

KİTAPLIK TASARIMI

KİTAPLIK TASARIMI

Modern - Avangart

Yemek alanındaki duvarı şık ve işlevsel olarak dekore etmek isteyen müşterimiz için özenle tasarlandı. Mobilyanın tasarımında var olan mobilyaların ahşap dokusu ve metal malzemesi korunarak imal edildi. Siz de yaşam alanlarınızı işlevsel kullanmak isterseniz bize ulaşın.

GÜZELLİK SALONU - ANKARA

Enerjik - Genç

Ankara Gaziosmanpaşa'da bulunan eski ankara apartmanlarından birinde bu şık ve enerji dolu tasarımı gerçekleştirdik. Alışılmışın dışında bir anlayışla düz bir güzellik salonu değil, cıvıl cıvıl enerji veren bir mekan tasarlamamızı isteyen müşterimiz için özenle tasarladık. Bu genç ve enerjik görünüm hoşunuza gittiyse sizleri de tanışmak için bekliyoruz.

ATRIUM - ANKARA

Genç - Enerjik

Yine genç ve enerjik bir mekanla karşınızdayız. Bu mekanda çalışanların öğle aralarında enerji depolayacakları ve sosyalleşebilecekleri bir alan tasarlandı. Yeşilin ve renklerin bir arada kullanıldığı mekanda kullanılan mobilyalar modüler olarak tasarlanmış olup malzeme seçiminde masif ağaç tercih edildi. 

SELİN BEAUTY CENTER ANKARA

Soft - Gold

Bu zamana kadar yapılan canlı neşeli cıvıl cıvıl bir güzellik salonu anlayışını yıkan SBC ANKARA, tasarımı bir gelin edasıyla tasarlanmış olup, projenin uygulaması LORA TASARIM MİMARLIK ŞİRKETİNE AİTTİR.

ÖZEL ANKARA MAYA ANADOLU LİSESİ
TEKNOLOJİ LAB

Genç - Enerjik

Yine genç ve enerjik bir mekanla karşınızdayız. Bu mekanda öğrencileri alışılagelmiş sınıf ortamından çıkarmayı ve sıkılmayacakları, öğrenirken eğlenecekleri bir ortam tasarlamayı amaçladık. Renklerin bir arada kullanıldığı mekanda kullanılan mobilyalar modüler olarak tasarlanmış olup malzeme seçiminde masif ağaç tercih edildi. 

AYDIN LASTİK - ANKARA OSTİM

Endüstriyel

CANYAK VİLLA - İLKO SİTESİ ANKARA

Yaşam Alanı

1071 USTA PLAZA
AVUKATLIK BÜROSU

Modern - Spor

YDA CENTER ANKARA
İNŞAAT OFİSİ TASARIMI

Endüstriyel

GOP DAİRE TASARIMI

Yaşam Alanı

bottom of page